Ender Home info

1969 yılında tekstil sanayisinde İplik Ticareti, Ham Bez Üretimi ve Ev Tekstili ürünlerini sunmak amacıyla Hüseyin GÖK tarafından Uşak’ta kurulan firmamız, köklü bir geçmişe sahiptir.

1994 yılında Ender GÖK, dünyaca bilinen yüksek kaliteli pamuğun üretildiği Ege Bölgesinde bulunan Denizli ilinde Havlu, Bornoz ve Ev Tekstili üretimi, ihracatı ve e-ticaret faaliyetleriyle şirkete yeni bir yön kazandırmaya başlamıştır. 2020 yılında kendi markamız olan ENDER HOME kurulmuş olup, web sitesi, trendyol, hepsiburada, n11, morhipo, çiçek sepeti, pazarama platformlarında ENDER HOME markasıyla satış yapmaktayız.

Ege bölgesinde yetiştirilen en kaliteli pamuklar seçilerek, yüksek kalitede bukle, kadife, pike çeşitleriyle Armürlü, Jakarlı, Nakışlı, Baskılı Havlu, Bornoz, Paspas, Ev Tekstili ve Otel Tekstili başta olmak üzere Bebek ve Çocuk Tekstil ürünleri, Mutfak Tekstil ürünleri ve Promosyon Havlu Bornoz ürün gruplarını üretmek için haşıl çözgü, dokuma, boyama, kesim, katlama ve paketleme proses faaliyetlerini yerel ve uluslararası pazarlar için yürütmekteyiz.

Felsefe ve prensibimiz ise ‘Her şey Doğa ve İnsan İçindir.

Leave a Comment